Регламент

РЕГЛАМЕНТ ПІТЧИНГУ ПРОЕКТІВ 2017

До участі у Пітчингу запрошуються продюсери і режисери проектів повнометражних фільмів, що перебувають на стадії «предпродакшн», виробництво яких заплановано в Україні або в копродукції з Україною.

1. Критерії для відбору проекту:

Для того, щоб проект був відібраний для участі у Пітчинг-сесії на Одеському міжнародному кінофестивалі, він повинен відповідати таким критеріям:

- Фільм, проект якого подається на Пітчинг, повинен бути повнометражним ігровим (від 60 хв.) або повнометражним документальним (від 60 хв.);
- На момент подання заявки перший драфт сценарію повинен бути завершений;
- На момент подання заявки у проекту мають бути режисер і продюсер;
- Проект повинен бути виробництва України або копродукції з Україною;
- Проект повинен мати мінімум 30% підтвердженого фінансування.

2. Вимоги до документів:

- Заповнена реєстраційна форма;
- Сценарій, синопсис (до 10 стор.) і трітмент проекту;
- Режисерське бачення (1 стор.);
- Бюджет та фінансовий план (коротка інформація про бюджет проекту й тієї його частини, пошук якої є для продюсера метою участі у Пітчингу);
- Список додаткових документів, необхідних для надання, буде надіслано фіналістам-учасникам Пітчинг-сесії. 

3. Важливі дати:

Заявки приймаються до 31 травня 2017 включно.
Відбіркова комісія розглядає заявки, що надійшли, в період 1-18 червня 2017.
Список фіналістів-учасників Пітчинг-сесії буде оголошено 26 червня 2017.
Пітчинг-сесія на Одеському міжнародному кінофестивалі пройде в рамках заходів секції Film Industry Office. Дату та час проведення буде оголошено пізніше.

4. Друковані видання:

Інформація про авторів та проекти, представлені на Пітчингу, буде опублікована в каталозі Film Industry Office та на сайті oiff.com.ua.

5. Правила презентації:

Презентація проекту на Одеському міжнародному кінофестивалі проходить в довільній формі й повинна тривати не більше 5 хвилин. У презентації може брати участь будь-яка кількість членів творчої групи, але обов'язковою є присутність продюсера чи режисера проекту.
У презентації можуть бути задіяні відео-та/або аудіофрагменти.
Відео- та аудіоматеріали, що беруть участь у презентації проекту, повинні бути передані у фестивальну службу до 4 липня 2017. Оргкомітет готовий надати сприяння в технічній підготовці презентації у випадку якщо матеріали передані вчасно.
Оргкомітет фестивалю формує міжнародну комісію експертів з числа авторитетних кінематографістів, продюсерів, інвесторів, фестивальних відбірників. Після закінчення презентації учасники повинні відповісти на питання експертів. Крім представників Експертної комісії питання учасникам можуть ставити всі присутні в залі представники кіноіндустрії та журналісти. Загальний час, що відводиться на питання і відповіді за кожним проектом, – до 10 хвилин.

6. Проживання в Одесі:

Оргкомітет фестивалю бере на себе оплату проживання протягом трьох ночей в двомісному номері (готель *** в Одесі) для 2-х учасників від кожного відібраного проекту. У разі якщо проект представляють більше 2-х осіб, перебування на фестивалі решти членів команди оплачується самостійно.

7. Переможці:

Переможців Пітчингу визначає колегія експертів.
За  результатами Пітчингу переможцю буде вручений приз у розмірі 60000 гривень від спонсора ОМКФ - інвестиційно-девелоперської компанії UDP. Сума грошової винагороди виплачується протягом трьох місяців з моменту оголошення призерів фестивалю. У момент виплати із суми винагороди утримується податок на доходи фізичних осіб згідно з законодавством України. Переможець розміщує в титрах майбутнього фільму інформацію про те, що брав приймав участь та переміг у Пітчингу ОМКФ.
Церемонія нагородження переможців Пітчингу відбудеться 21 липня 2017.

8. Подаючи заявку на участь у Пітчингу проектів на Одеському міжнародному кінофестивалі, ви погоджуєтесь та приймаєте умови, описані в кожному з пунктів цього регламенту.