Акредитація FILM INDUSTRY

Шановні колеги!

Запрошуємо вас відвідати професійну секцію Film Industry Office 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю (14-22 липня 2017 року).

Для отримання акредитації “Кіноіндустрія” вам необхідно заповнити заявку нижче. У програмі Film Industry Office можуть взяти участь продюсери, режисери, актори, представники world-sales компаній, фестивальні відбірники, дистриб’ютери, баєри, інвестори, а також представники кіновиробничих та інших спеціалізованих компаній. Профсекція відбудеться в рамках Одеського кінофестивалю з 18 до 21 липня (Одеська кіностудія, арт-центр Віри Холодної, Французький бульвар, 33).

Власники акредитації Кіноіндустрії отримують доступ:
• на всі заходи Film Industry Office, у тому числі Pitching та секції Work in Progress
• на ранкові та денні кінопокази у Фестивальному палаці і Фестивальному центрі “Родина”, а також можливість бронювання квитка на вечірні покази в тих самих локаціях (квиток необхідно замовляти не пізніше, ніж за 24 години до початку сеансу)
• на всі заходи з вільним входом, у тому числі open-air покази

NB! Акредитаційний бейдж не дає права на відвідування урочистих церемоній відкриття та закриття Одеського кінофестивалю. Вхід на церемонії тільки за запрошеннями (надіслати запит ви можете за адресою protocol@oiff.com.ua. Кожен запит розглядається у індивідуальному порядку, надання не гарантується).

Прийом заявок відкрито до 30 червня.

Ви зможете забрати акредитаційний бейдж у Акредитаційній службі з 10 липня. Служба розташовується в Одеському академічному театрі музкомедії імені Михайла Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Службовий вхід, навпроти стадіону “Спартак”.

Важливо! Заявки на акредитацію розглядаються після отримання оплати. У випадку відхилення заявки, оплата буде повернена.