Про Actor's Workshop 2017

Actor’s Workshop – це воркшоп для акторів від провідних спеціалістів в галузі кіномистецтва. Відбудеться з 17 до 20 липня в рамках професійної секції Film Industry Office 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Заняття для учасників проведуть найкращі світові кінопрофесіонали – Іван Шведов, Річард Кук, Ненсі Бішоп та Шані Кляйн.

Про воркшоп

Мета занять – відпрацювання необхідних кроків у професійній діяльності, спрямованих на те, щоб акторська кар’єра вийшла на новий, більш високий, рівень.

На практичних заняття ми розберемо:

  • Відмінності та специфіку роботи актора на сцені та перед камерою
  • Навички читання сценарію та дієвого аналізу пермонажа
  • Процес підготовки до ролі
  • Принцип фрагментарної гри
  • Технічні прийоми, що підвищують ефкетивність акторської роботи в кіно
  • Поведінку на знімальному майданчику та професійну етику

Розбір кожної теми супроводжуватиметься практичними вправами, котрі ми зніматимемо на відео, передивлятимемося та аналізуватимемо. Кількість місць обмежена. Учасниками можуть стати 10  людей, відібраних за результатами попереднього заочного кастингу після розгляду заявок від кандидатів.

Педагоги

Іван Шведов – актор, педагог, режисер. Зіграв більше 80-ти ролей в кіно- та телефільмах, серед яких великі міжнародні кінопроекти “Місія нездійсненна” (режисер Бред Берд), “Сталінград. Ворог біля воріт” (режисер Жан-Жак Анно). Працював з багатьма видатними кінодіячами – Майклом Кейном, Жан-Жаком Анно, Джудом Лоу, Рейчел Вайс, С’юзан Сарандон, Меттом Деймоном, Томом Крузом, Гері Олдменом та Стівеном Спілбергом. Був членом журі шести міжнародних кінофестивалів. Володар престижної німецької нагороди Grimme-Preis. З 2014 року займається викладанням та акторськими тренінгами. З 2015 року навчає кіноакторів у Міжнародній празькій школі (Prague Film School). Річард Кук – засновник агентства по роботі з талантами The Lisa Richards Agency, яке співпрацювє з такими акторами, як Пірс Броснан, Ейдан Тернер, Кілліан Мерфі, Емі Райан та ін., засновник кінофестивалю Subtitle, що проходить в Ірландії з 2012 року. Річард Кук був членом журі Національної конкурсної програми 6-го ОМКФ. Шані Кляйн – ізраїльска акторка. Зіграла у фільмах “Араби, що танцюють” (режисер Еран Рікліс, номінація на премію “Офір” як найкраща акторка другого плану), “Мотивації нуль” (режисер Талія Лаві, Гран-Прі 5-го Одеського міжнародного кінофестивалю), була членом журі Національної конкурсної програми 7-го ОМКФ. Ненсі Бішоп – кастинг-директор, продюсер, акторка, режисер номінант на премію “Еммі”. Займалася підбором акторів для десятків проектів, серед яких “Хроніки Нарнії: Принц Каспіан” (режисер Ендрю Адамсон), “Ґаннібал: Сходження” (режисер Пітер Веббер), “Місія нездійсненна: Протокол Фантом” (режисер Бред Берд), “Олівер Твіст” (режисер Роман Поланскі), “Малюк 44” (режисер Рідлі Скотт)та ін.

Заявки приймають з 23 травня до 10 червня включно. Результати відбору будуть опубліковані на сайті 20 червня.

Місце проведення Actor’s Workshop 2017: Одеська кіностудія, арт-центр Віри Холодної (Французький бульвар, 33).