ДЛЯ ДИСТРИБ'ЮТОРІВ І ТЕХКОМПАНІЙ

До участі в Зимовому Кіноринку ОМКФ запрошуються дистриб'ютори та представники кіновиробничої галузі.
 
Вартість акредитації для даної категорії становить 2200 грн.
 
Власники акредитації «Кіноринок» отримують можливість відвідувати закриті покази, презентації та семінари офіційної програми Кіноринку. 
 
Можливості для учасників:
 
- Презентація в рамках Зимового Кіноринку ОМКФ:
 
Запрошуємо представників дистриб'юторів і технічних компаній, що надають послуги в сфері кіноіндустрії, провести презентацію для всіх учасників Кіноринку або розмістити в фойє інформацію про компанію, а також обладнання для демонстрації.
 
Вартість 30 хвилин екранного часу для проведення презентації (в кінозалі c можливістю показу DCP і 3D) - від 7000,00 гривень (в залежності від дня і часу презентації).
 
Вартість участі у виставці - від 12000,00 гривень.
 
Компанії, які проводять презентацію в рамках роботи Кіноринку, отримують дві акредитації для своїх співробітників.
 
- Розміщення інформації в каталозі Кіноринку:
 
Акредитовані дистриб'ютори можуть розмістити в офіційному каталозі Зимового Кіноринку
  • Логотип в форматі EPS
  • Довідку про компанію
  • Інформацію про фільми з короткою анотацією (близько 500 знаків) і фото.
В анотації необхідно вказати точні назви фільмів (для закордонних - оригінальні), короткий зміст і вихідні дані (рік випуску, країну та студію виробництва, продюсера, автора сценарію, режисера, виконавців головних ролей, жанр, хронометраж). У всіх випадках адміністрація залишає за собою право на редагування.
 
Вся інформація повинна бути надана українською мовою до 25 листопада 2017 року.
 
Технічні вимоги до ілюстрацій в каталог Кіноринку: файли зображень приймаються у форматах TIFF, JPG, в колірній моделі CMYK. Розміри зображень: 90х60 мм або 60х90 мм.
 
- Розміщення рекламного макету в каталозі Кіноринку:
 
Для привернення уваги до найбільш очікуваного фільму сезону акредитовані дистриб'ютори можуть розмістити макетну рекламу в офіційному каталозі Кіноринку за спеціальною ціною - 3000 грн за сторінку (формат А5, розмір 148х210 мм, конфігурація вертикальна, колір).
 
Звертаємо вашу увагу на те, що всі рекламні матеріали для каталогу повинні бути надані не пізніше 25 листопада 2017 року. Файли приймаються у форматі TIFF CMYK з роздільною здатністю 300 dpi. При поданні файлів зі шпальтовим форматом 148 x 210 мм і при напівшпальтовими модулями 148x105 мм і 74х210 мм необхідно передбачити по 4 мм навиліт з кожного боку. Файл не повинен містити шари, маски та відсічні контури.
 
Документація:
 
Для участі в Кіноринку дистриб'ютор повинен підписати з організатором договір про співпрацю. Договір буде підготовлений після бронювання екранного часу, і відправлений для ознайомлення на електронну адресу представника компанії.
 
Додаткові рекламні можливості:
 
Вкладення промо-матеріалів у сумки учасників Кіноринку, розміщення інформації на рекламних площинах кінотеатру і в фойє, на сайті Кіноринку.
 
Ми також можемо допомогти в організації кави-брейка, обіду або вечірки від імені вашої компанії.
 
С питаннями та пропозиціями звертайтесь, будь ласка, до директора Українського Кіноринку ОМКФ Анни Мачух a.machukh@oiff.com.ua та координатора Українського Кіноринку ОМКФ Ельміри Асадової e.asadova@oiff.com.ua +38 073 161 45 29

23.10.2017 – 12.12.2017
2200 UAH
Ім′я, прізвище
Латинськими літерами
Ім′я, прізвище
Кирилицею
Дата народження
E-mail
Телефон
Країна
Місто
Кінотеатр
Посада
Юридична особа
Код ЄДПРОУ
Адреса
Фотографія
(анфас, у форматі jpeg)
Промо-код

Cпосіб оплати Для фізичних осіб та ФОП: Для юр. осіб та ФОП:
До оплати 2200 UAH