Волонтерам

Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує вас стати частиною головної кіноподії літа та приєднатися до дружньої команди волонтерів ОМКФ!

Якщо ви закохані у кіно, хочете отримати безцінний досвід та взяти участь у підготовці найбільшого глядацького кінофестивалю в Східній Європі  реєструйтеся на сайті та ставайте волонтерами ОМКФ. Реєстрація заявок проходить з 1 лютого по 27 травня 2017 року.

Волонтери Одеського МКФ  важлива частина організаційної команди кінофестивалю. Саме вони першими зустрічають гостей кінофестивалю, отримують можливість побачити кращі світові і національні прем'єри й стати частиною дружної волонтерської сім'ї!

Поспішайте подати заявку! За 7 років проведення кінофестивалю членами волонтерської команди ОМКФ стали понад 800 осіб, а деякі з них продовжили свій професійний шлях в команді Одеського кінофестивалю.

Що потрібно знати про роботу волонтера і якими вміннями володіти:

  • знати і вільно володіти мінімум 2-ма офіційними мовами фестивалю (російська, українська, англійська)
  • мати можливість проживання в Одесі у період з 24 червня до 23 липня 2017 для участі в освітніх тренінгах і безпосередньо в роботі фестивалю
  • робочий день волонтера триває не більше 5 годин

Кожного, хто подав заявку на сайті ОМКФ, чекає індивідуальна співбесіда, за результатами котрої з усіх претендентів будуть відібрані кращі. Станьте частиною дружної волонтерської сім'ї і проведіть незабутнє літо в оточенні зірок світового кінематографа!

Ім'я, прізвище
Латинськими літерами
Ім′я, прізвище
Кирилицею
Дата народження
Посилання на вашу сторінку в Facebook чи Вконтакте
E-mail
Телефон
Телефон
Додатковий номер
Країна
Місто
Адреса
Місце роботи / навчання
Посада / спеціальність
Знання мов

Чи є досвід роботи на фестивалях?
У якій фестивальної службі вам хотілося б працювати?
Чому ви хочете працювати на Одеському МКФ?
Чому саме ви повинні працювати на ОМКФ?

Фотографія
(анфас, у форматі jpeg)