Box Catering

Box Catering - перший кейтеринг, який Ви можете замовляти собі дійсно щодня в офіс або додому! Якщо у Вас сімейне або корпоративне свято, вечірка, бізнес-подія, День Народження чи пікнік  ми з радістю візьмемо на себе  увесь клопіт пов'язаний зі святковим столом так, що Вам залишиться лиш насолоджуватися смачною і корисною їжею!

Місія компанії Box Catering:

1. Ми є найшвидшим і найсучаснішим кейтеринговым-партнером;
2. Перетворюємо кожну подію на свято за допомогою красивої і смачної  їжі;
3.Щодня піклуємося про Ваш бізнес, співробітників і гостей навіть на самих спонтанних заходах.

Для того, щоб слідувати своє місії, ми пропонуємо Вам на вибір 2 варіанти обслуговування, залежно від Ваших потреб і заходу:

Формат №1
Доставка готових наборів закусок в офіс, на локацію або додому без обслуговування.

Наш досвід показує, що привід смачно поїсти знаходиться завжди. А ось необхідність в додатковому персоналі на заходах приватного або "закритого" формату часто відсутня. Для таких випадків ми створили наш сайт: www.box-catering.com.ua, де Ви можете самостійно скласти меню для свого свята, вечері, Дня Народження, дівич-вечора і оформити замовлення, а ми доставимо його у вказаний Вами час і місце!


Формат №2
Івент-кейтеринг з обслуговуванням.

Для особливих подій ми пропонуємо концептуальний кейтеринг з повноцінним обслуговуванням(кухарі та офіціанти) і основними гарячими стравами. Увесь акцент робиться на смачній та красивій їжі, яка подається на нашій фірмовій інсталяції в стилі хай-тек (чи на Ваших столах). Це може бути День Народження, вечірка, пікнік, сімейне або корпоративне свято, ділові заходи - для кожної події ми організуємо вишуканий фуршет, коктейль або кава-брейк на найвищому рівні і потурбуємося про Ваших гостей. Вам залишається просто насолоджуватися вечором!