Польський Інститут

Польські Інститути у світі є представництвами Міністерства закордонних справ Республіки Польща, метою діяльності яких є: популяризація польського наукового і культурного життя, презентація найцікавіших і найрізноманітніших подій та явищ, що відбуваються у Польщі.

У багатьох місцях Польські Інститути виконують завдання відділів з питань культури та науки Посольств РП. Головними завданнями цих представництв є впровадження польської культури до найвпливовіших центрів країн, їхнього функціонування, а також дії, спрямовані на відчутну польську присутність у міжнародних проектах. Найбільш корисною формою організації промоційних  культурних заходів є співпраця з місцевими осередками культури, що з одного боку зменшує витрати, а з іншого – гарантує контакт із місцевою аудиторією.

Місією культурної дипломатії є результативний вплив на якомога ширшу місцеву аудиторію митців, експертів, критиків. Налагодження тісних зв'язків із представниками ЗМІ є одним з пріоритетів діяльності Польських Інститутів. Польські Інститути своєю діяльністю збільшують середовище осіб, котрі у майбутньому могли б стати причетними до популяризації польського надбання - співробітників, студентів факультетів полоністики, славістики тощо, а також тих, хто працює у напрямку розвитку польської науки та виховання молоді в окремих країнах.