UDP

UDP - лідер ринку розвитку України. Більше 11 років компанія здійснює управління проектами нерухомості, забезпечуючи їх комплексний цикл розвитку. За цей час компанія ініціювала та реалізувала найуспішніші проекти. Крім того, якісне житло від UDP майже завжди здається в експлуатацію раніше терміну.

Успішний досвід роботи компанії дозволив створити ефективну і надійну структуру управління проектами, гарантувати якість роботи і чіткі терміни її реалізації. Впровадження передових технологій дозволяє створювати еталонні проекти, унікальні як з архітектурної, так і з технічної точки зору. Сьогодні перед UDP відкриті перспективи для реалізації проектів ще більшої амбітності і складності.

Житлові комплекси UDP розташовані в найкращих районах міста, де гарантовано високий рівень комфорту. «Новопечерські Липки» і «Бульвар Фонтанів» - на Печерську, в історичному центрі столиці; «Паркове Місто» - у самому зеленому, екологічно чистому і тихому місці в межах міста Києва; «RiverStone» - на березі Дніпра, в Одесі - клубний будинок «Maristella», розташований всього в 10 метрах від Чорного моря.

Крім якісних квадратних метрів житла і вдалого розташування комплексів, UDP піклується про розвинену інфраструктуру - від фітнес-центрів до магазинів, салонів краси та освітніх установ.

У портфелі UDP представлені новобудови Києва для широкого кола потенційних покупців квартир - є комплекси, які відносяться до категорії «сімейних» або сучасних і молодіжних, як ЖК «River Stone», де можна купити квартиру в Києві на самому березі Дніпра. Що ж до поціновувачів вишуканої елітної нерухомості, то їх неодмінно зацікавить житловий квартал «Новопечерські Липки» або «Бульвар фонтанів». З кожним роком портфель UDP розширюється новими перспективними проектами.

Завдяки UDP в Україні стало доступним не тільки якісне житло, але також були створені сучасні торговельно-розважальні комплекси - ТРЦ OCEAN PLAZA в Києві і ТРК MEGANOM в Криму. Всі новобудови Києва від UDP є привабливими і з інвестиційної точки зору.

Забезпеченість власними потужними ресурсами і стабільна підтримка з боку провідних фінансових установ дозволяють UDP гарантувати, що всі проекти будуть побудовані вчасно і навіть з випередженням графіка.

Краще житло - краще життя!

http://www.udp.ua/