ТАСКОМБАНК

АТ «ТАСКОМБАНК» заснований у 1989 році, є одним із найстаріших комерційних банків України. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2004 році банк приєднався до Групи «ТАС», яка є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни.
 
Рейтинги
У березні 2016 р. РА «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинги АТ «ТАСКОМБАНК» на рівні uаА-. Агентство також підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг випусків іменних відсоткових незабезпечених облігацій банку (серій С, D, Е) на загальну суму 300 млн грн на рівні uаА-. Прогноз рейтингів — стабільний. Також агентство підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) банку на рівні 4 (висока надійність). 
 
За результатами першого та третього кварталів 2015 року АТ «ТАСКОМБАНК» увійшов у ТОП-10 рейтингу надійності банківських вкладів, складений РА «СТАНДАРТ-РЕЙТИНГ», посівши відповідно дев’яту та восьму позиції. При оцінці надійності банківських депозитів агентство аналізувало більш ніж 20 факторів. 
 
ТАСКОМБАНК увійшов до п’ятірки лідерів за кращі результати в обслуговуванні корпоративних клієнтів за версією видання «Бізнес» у жовтні 2015 р. 
 
АТ «ТАСКОМБАНК» увійшов до двадцятки найбільш стійких і надійних українських банків за результатами фінансових показників за другий квартал 2015 року за версією порталу «Мінфін».
 
АТ «ТАСКОМБАНК» » переміг у номінації «Банк — лідер з впровадження інтернет-банкінгу» за підсумками VI Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2014», організованого міжнародним спеціалізованим журналом «БанкирЪ».
 
За версією видання «Комерсант» АТ «ТАСКОМБАНК» входить до 50 провідних банків України 2013 року. У 2012 році, за версією ділового видання «Forbes» (Україна), АТ «ТАСКОМБАНК» увійшов до десятки банків України, що найбільш динамічно розвиваються. 
 
Ліцензія НБУ №84 від 25 жовтня 2011 р.