Oh My Look!

Є речі, які залишаються незмінними: через 2 роки після запуску сервісу Oh My Look!, Лері Бородіній та команді, як і раніше, хочеться робити життя дівчаток простіше, легше і красивіше! Спочатку в травні 2013 року з'явився Oh My Look! — Сервіс оренди та обміну коктейльних та вечірніх суконь з 70 сукнями і 1 маленьким шоу румом. Вже через 2 роки — більше 1500 суконь, 300 всесвітніх та українських брендів та дизайнерів, лінійка аксесуарів, 2 шоу руми (у Києві та в Одесі), лінійка суконь Oh My Look! White для весілля в стилі Simple та лінійка Luxury — суконь від перших будинків моди усього світу від Elie Saab до Chanel, а ще підготовка франшизи для виходу за кордон і не тільки! Попереду — ще більше.
У червні Oh My Look! відкриває концептуально новий для України простір. Якщо раніше сервіс вирішував 2 проблеми дівчат "нема що одягти" та «нема куди повісити» — зараз, здається, він вирішує всі. У новому шоу румі в Києві на Казимира Малевича, 86П дівчат очікує зона з сукнями в 200 кв метрів, оновленеий простір для фотосесій Photo Room Oh My Look!, комплекс дитячих сервісів PiPiPi і, саме хвилююче, б'юті корнер G.Bar.
 
У гостей Одеського Міжнародного Кінофестивалю з'явилася можливість відповідати дрес-коду будь-якого заходу — чи то є black-tie, або улюблений усіма cocktail. Тепер можна не купувати сукні, тепер можна взяти їх в оренду. Більш того, в сервісі є можливість орендувати прикраси, клатчі та інші аксесуари.
Просто приходь щодня без вихідних з 12 до 21 в Києві на К. Малевича, 86П і в Одесі на пер. Віце-Адмірала Жукова, 3/7 (на розі з Дерибасівською вулицею). Тел. 048 700 8111

У Oh My Look! дійсно 7 суконь на тиждень — твоє ідеальне плаття теж тут!