Афіша bigmir)net

Bigmir)net – один з найбільших українських порталів. Об’єднує різноманітні сервіси і додатки: новини, пошта, погода, фотоальбоми, фінанси, аукціони, робота та ін.. Основні розділи сайту: спілкування (електронна пошта, bigmir)net ICQ, фотоальбоми, знайомства, щоденники, листівки, чат, надсилання SMS, питання-відповідь), розваги (відео, Mystery, комп’ютерні ігри, «шпалери» для робочого столу, інтернет-радіостанції порталу, «приколи», гороскопи), інформація (новини і рейтинги сайтів, географічні карти, погода, телепрограма, економіка і фінанси, розділ (поради і життя»), огляди (подорожі, мобільний зв'язок, туризм, робота, RSS), пропозиції (пошук в інтернет-магазинах, оголошення, віруси, спам і антивіруси, автомобілі, нерухомість, інтернет-аукціон Aukro, bigmir-контекст).

Bigmir)net також займається збиранням і публікацією глобальної статистики українського Інтернету. На початку 2000-их рейтинг сайтів від bigmir)net стає одним із провідних в українському інтернет-просторі.

Афіша bigmir)net пропонує повну інформацію про всі події і розваги: про виставки, кіно, концерти, ресторани Києва, вечірки афіші кінотеатрів. Тут ви можете слідкувати за новинками зарубіжного і вітчизняного кінематографу, відгуками кіноманів та іншою цікавою інформацією. Всім користувачам ресурсу також надається можливість публікувати свої рецензії і виражати власну думку про переглянуті кінострічки.

afisha.bigmir.net/