На межі пристойності”

Партнерський магазин Студії Артемія Лєбєдєва “На межі пристойності” в Одесі, він же «Награпріл» у блогерських кругах, вже 5 років є самим успішним, сміливим та розвинутим партнерським магазином мережі на пост радянському просторі.

Назва «На межі пристойності» запозичена з одноіменної футболки, створеної для відвідування місць зосередження рафінованої інтелигенції. Так назва магазину найбільш точно розкриває філософію, принципи та частково асортимент. Команда Награприлу живе На межі пристойності, кохає На межі пристойності, прищеплює культуру На межі пристойності і все робить На межі. 

В магазині можно придбати книги дизайнерські, ділові, дитячі а також товари створені в та з допомогою Студії. Награпріл прищеплює культуру правильного дизайну, виховує у людей смак та почуття естетики, бажання думати, бачити навкруги себе красу та функціональність, звертати увагу на дрібниці, і все це робить з одеським колоритом.

Награпріл представляє одеський бренд «Я люблю Одессу» та є офіційним виробником продукції з туристичним логотипом Одеси, який був розроблений в Студії Лєбєдєва у 2012 році.

http://www.nagrapril.com.ua