UVCA Investors Day за підтримки ОМКФ та TA Ventures
15-го липня, вперше в рамках Одеського кінофестивалю, відбулась бізнес-подія UVCA Investors Day, організована за підтримки ОМКФ та TA Ventures.

Бізнес-подія UVCA Investors Day за підтримки ОМКФ та TA Ventures, що відбулась 15-го липня в рамках ділого майданчику ОМКФ, дала початок серії бізнес-заходів, які пройдуть під час кінофестивалю. Діловий майданчик ОМКФ цікавий в першу чергу інвесторам, продюсерам, дистриб'юторам, представникам кіно- та ІТ-індустрії.

Програма UVCA Investors Day складалася з двох дискусійних секцій, пітчингу старт-апів та нетворкінгу в неформальній обстановці. Захід розпочали Хосе Марін (співзасновник та CEO IG Expansion, співзасновник FJ Labs, Super Angel інвестор) та Андрій Колодюк (керуючий партнер AVentures Capital та голова UVCA), які провели public talk, після чого пройшла панельна дискусія з Михайлом Меркуловим (Active angel інвестор, СЕО Arricano Real Estate), Андрієм Колодюком та Костянтином Магалецьким (партнер в Horizon Capital), модератором якої виступила Вікторія Тігіпко (партнер-засновник венчурного фонду ТA Ventures та президент ОМКФ). Починаючи панельну дискусію, Вікторія Тігіпко відзначила: "Інвестиції в українські старт-апи - це в першу чергу приватний капітал, саме тому важливо проводити зустрічі інвесторів та обмінюватись досвідом".

По закінченню дискусійної секції, гостей привітала Тетяна Нікітіна - ідейна натхненниця та директор творчого простору  Стальканат Арт, на базі якого пройшов UVCA Investors Day. «Задача фестивалю – знаходити найкраще з кращого, і з цією задачею фестиваль справляється дуже добре», сказала вона.

Після дискусійної секції пройшов пітчінг українських стартапів, представлених в рамках UVCA Investors Day та нетворкінг, неформальну обстановку якого допоміг створити офіційний партнер Одеського кінофестивалю ТМ Арарат.