8-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє іміджевий ролик 2017 року
Головним героєм промовідео став актор Ейдан Тернер

Ідея та сценарій нового проморолику розроблені режисером Ігорем Стеколенком та креативною командою генерального телевізійного партнера ОМКФ – телеканалу “Україна”, що підтримує Одеський кінофестиваль вже більше 6 років.

“Створення кожного іміджевого відео – це складний творчий процес: необхідно зняти міні-фільм, а це означає – знайти форму, в якій за кілька десятків секунд буде передано унікальну атмосферу Одеського кінофестивалю, – каже Юлія Сінькевич, генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю. – Ми дуже хотіли, щоб саме Ігор Стеколенко став режисером нашого ролику, тому що він володіє особливим творчим баченням і дуже тонко відчуває настрій Одеського кінофестивалю. Особисто для мене це новий, унікальний і захопливий досвід”.

“Я хотів попрацювати над промороликом Одеського кінофестивалю – і чудово, що цього року мені це вдалося. Працювати з Ейданом було дуже легко – він невимушено приміряє на себе будь-який образ і активно бере участь в роботі над характером персонажа. Часом це навіть було схоже не на знімальний процес, а просто на гарне проведення часу. Так і має бути на знімальному майданчику”, - коментує Ігор Стеколенко.

Одеса – місто з унікальною атмосферою, що завжди надихало найкращих кінематографістів на створення нових шедеврів. Саме тут був сконструйований перший у світі знімальний апарат і з’явились на світ такі фільми, як “Броненосець “Потьомкін” Сергія Ейзенштейна, “Людина з кіноапаратом” Дзиґи Вертова та багато інших. Тут також знаходяться легендарні Потьомкінські сходи, що отримали від Європейської кіноакадемії статус “Скарб європейською кінокультури”, та славетна Одеська кіностудія, де створювалися сотні кінострічок. Тому в центрі сюжету проморолику 8-го ОМКФ – актор та Одеса, що допомагає йому вжитися в нову роль.

“Під час створення сценарію ми ставили перед собою задачу передати атмосферу перебування нашого героя в Одесі: показати, як він накопичує враження і збирає образи для того, щоб вжитися в свою нову роль. Фінал ролику лишається відкритим, але головна ідея полягає у тому, що кожен знайде свою кіно на прийдешньому кінофестивалі”, - коментує Роман Шома, креативний директор телеканалу “Україна”.

Відеопродакшн нового іміджевого ролику здійснила компанія Pronto Film. Головним героєм відео став ірландський кіноактор Ейдан Тернер (“Хоббіт”, “Полдарк”, “І нікого не стало”, “Тюдори”).

У ролику Ейдан Тернер грає самого себе – актора, що перебуває в пошуку творчого піднесення і нових вражень. Саме за цим він приїхав до Одеси – одного з найкінематографічних міст України, що насичене особливим колоритом та унікальною кіноатмосферою. За сценарієм Ейдан готується до виконання нової ролі, спостерігає за людьми, збирає типажі, а головне – шукає натхнення для втілення нового образу.

“Для мене було за честь стати частиною фестивалю, я був дуже радий пропозиції знятися в проморолику. Не дочекаюся, коли знову повернусь до Одеси в липні, щоб побачити результат спільної роботи на великому екрані, а також подивитися фільми”, - ділиться своїми враженнями від зйомок актор.

Нагадаємо, що 8-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 22 липня. Також нещодавно ОМКФ представив новий іміджевий постер 2017 року.