Сібель Кекіллі стане членом Міжнародного журі
Турецько-німецька акторка Сібель Кекіллі увійде до складу журі Міжнародної конкурсної програми Одеського кінофестивалю, який буде проходити з 14 по 22 липня.

Дебют німецької акторки турецького походження відбувся в 2004 році в фільмі режисера Фатіха Акіна «Головою об стіну». Стрічка стала успішною та отримала кілька престижних нагород, серед яких «Золотий ведмідь» Берлінського кінофестивалю, а роль Кекіллі була відзначена в категоріях «Краща жіноча роль» (премія «Lola», Німецька кіноакадемія), «Висхідна зірка» (премія Bambi, Німеччина), «Краща молода акторка» (Undine Awards, Австрія), «Краща жіноча роль» (New Faces Awards, Німеччина).

За фільми «Головою об стіну» та «Чужа» (режисер Фео Аладаг) Кекіллі номінувалась в категорії «Краща акторка» на Премію Європейської кіноакадемії. В 2010 році вона отримала премію «Lola» за участь у стрічці «Чужа», а роком пізніше за цей самий фільм вона була відзначена нагородою Спілки кінокритиків Німеччини як краща акторка. Зйомки акторки в стрічці «Повернення додому» (2006, режисер Омер Угур) не обійшла увага кіно експертів – за неї Кекіллі отримала премію «Золотий апельсин» Міжнародного кінофестивалю в Анталії. В 2014 році за роль в серіалі «Гра престолів» Сібель Кекіллі була номінована на премію Гільдії кіноакторів США.

Окрім того, що більша частина фільмографії Кекіллі торкається соціальних проблем, зокрема життя емігрантів, Сібель займає досить активну суспільну позицію. Вона підтримує діяльність некомерційної організації Terre des femmes, яка бореться за права жінок. Також Кекіллі приймає участь в заходах, націлених проти домашнього насильства,  насильства по відношенню до жінок, гендерної нерівності.

Раніше стало відомо, що Римма Зюбіна та Крістіан Петцольд будуть членами Міжнародного журі 8-го ОМКФ, який відбудеться з 14 по 22 липня. Ім’я Голови журі буде відоме пізніше.