Римма Зюбіна стане членом Міжнародного журі
Українська актриса Римма Зюбіна стане членом журі Міжнародної конкурсної програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який пройде з 14 до 22 липня.

Римма Зюбіна – українська актриса кіно та театру, що виконала більше 80 ролей у різних проектах. У 2016 році однією із знакових подій для нового українського кіно став фільм “Гніздо горлиці” режисера Тараса Ткаченка, в якому Зюбіна зіграла головну роль. Кінострічку відзначили як кращий фільм Національної конкурсної програми 7-го Одеського кінофестивалю.  Актриса також отримала спеціальний приз 65-го Міжнародного кінофестивалю Майнем-Гейдельберг (Німеччина) за неперевершене виконання головної ролі у "Гнізді горлиці", а сам фільм було відзначено призом екуменічного журі. 

Серед багатьох кіноробіт актриси – дитячий мюзикл “Трубач” режисера Анатолія Матешка, мелодрама “Про шалене кохання, Снайпера та Космонавта” Дмитра Томашпольського, а також драма “Аврора” Оксани Байрак. Окрім цього, Римма Зюбіна зіграла у багатьох спектаклях і неодноразово ставала лауреатом міжнародних та національних нагород за театральні ролі, в тому числі – дворазовою володаркою премії “Київська пектораль” (за виконання головної жіночої ролі і ролі другого плану).

У 2017 році разом з членами журі Міжнародної конкурсної програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю актриса визначатиме кращі міжнародні кінороботи в таких номінаціях: “Кращий фільм”, “Краща режисура”, “Краща акторська робота”. Імена інших членів журі Міжнародної конкурсної програми 8-го ОМКФ, а також ім’я  Голови журі стануть відомі пізніше.

Нагадуємо, що з 1 лютого стартував продаж фестивальних абонементів на 8-й Одеський кінофестиваль, що відбудеться 3 14 до 22 липня 2017 року.