Переможці пітчингу, Work in progress та OIFF ScripTeast Series Projects
В останній день роботи Film Industry Office були оголошені переможці трьох професійних конкурсів: OIFF ScripTeast Series Projects, пітчингу проектів та Work in Progress

Перед церемонією оголошенням переможців всіх учасників секції привітала генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич: “4 насичених дні, вперше у нас на фестивалі відбулись такі події, як Odesa IFF ScripTeast Series Projects та презентовано Балтійський фокус. Також вперше у нас пройшов акторський воркшоп. Я хочу подякувати всім лекторам, які провели цікаві зустрічі із нашими українськими акторами”.

Приз  за найкращий проект серед серіалів Odesa IFF ScripTeast Series Projects вручали Влад Ряшин - генеральний продюсер Star Media (Україна) та Брігітта Мантей, радник з кінофінансування, Medienboard Berlin-Brandenburg GmbH (Німеччина). У секції змагалось 37 претендентів, серед яких було обрано 5 учасників. Саме вони і представляли свої проекти на кінофестивалі. Переможцем став проект “Прокляті гори” (Хорватія, шоуранери - Доротея Вучіч та Вішна Мамич).

Приймаючи нагороду, Доротея Вучіч зазначила, що для творчого колективу ця нагорода має особливе значення: “У своїй країні ми не маємо, на жаль, ринку для такого продукту. Велике вам дякую. Все сталося так швидко - щойно відправили заявку і вже нагороджують. Мені бракує слів.”

Для вручення нагороди за найкращий проект серед пітчингів на сцену було запрошено журі секції. З 11 претендентів вони мали обрати одного. Всі команди, які брали участь у пітчингу пройшли тренінг  у Мартіни Блайс – тьютора секції. Отже, після її навчання, українські кінематографісти так добре були підготовлені до пітчингу, що журі не вдалося визначити лише одного переможця. Тож, нагородили одразу два проекти: “Стоп-земля” (реж. Катерина Горностай) та “Мої думки тихі” (реж. Антоніо Лукіч). Приз у розмірі 60000 гривень від спонсора ОМКФ - інвестиційно-девелоперської компанії UDP – отримали обидва проекти.

У категорії Work in progress перемогла робота Романа Бондарчука “Вулкан”. Продюсер Олена Єршова, отримуючи сертифікат разом із режисером, пригадала, як декілька років тому команда брала участь у пітчингу з цим проектом: “Сподіваюсь, що вже наступного року ми привеземо це кіно на фестиваль у зовсім іншій якості. І повірте, ви не пошкодуєте.” Проект-переможець нагородили призом: квитками номіналом у розмірі 2000 доларів США від компанії №1 в Україні – МАУ – генерального авіаперевізника ОМКФ.