Відкрито прийом заявок для акредитації на Зимовий Кіноринок
Зимовий Кіноринок ОМКФ пройде з 13 до 15 грудня у кінотеатрі “Сінема Сіті” (Київ, ТРЦ “Ocean Plaza”, вул. Антоновича, 176)

На Зимовому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2018 року представлять дистрибюторські компанії Ukrainian Film Distribution, Кіноманія, Кінокомпанія MMD, SVOEkino Distribution, Parakeet Film, Kinove, Артхаус Трафік, Вольга Україна.

У рамках освітньої секції відбудуться доповіді від технічних компаній Asia Cinema, Clever Business Management, СінемаНекст Україна, КІНОПРОКАТ Україна, Кіносвіт Діджитал та інші. Традиційно у фойє кінотеатру учасники зможуть ознайомитися з новинками продукції та обладнання для кінотеатрів. Повна програма Кіноринку з’явиться у листопаді.

Акредитація відкрита з 23 жовтня до 12 грудня включно.

Учасниками Зимового Кіноринку можуть стати:

Український Кіноринок – це єдиний у країні професійний майданчик для спілкування представників дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, що працюють на території України, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії.

З питаннями та пропозаціями звертайтесь, будь ласка, до директора Українського Кіноринку ОМКФ – Анни Мачух a.machukh@oiff.com.ua

Нагадаємо, що 9-й Одеський кінофестиваль відбудеться з 13 до 21 липня.