Стартує прийом заявок на Пітчинг та Work in progress
17 квітня стартує прийом заявок для участі у Пітчингу та презентації проектів Work in progress в рамках ділового майданчика Film Industry Office

Пітчинг на Одеському міжнародному кінофестивалі – це конкурс повнометражних кінопроектів українського виробництва або в копродукції з Україною, призначених для кінотеатрального прокату. У Пітчингу ОМКФ бере участь 10 проектів ігрових та документальних повнометражних фільмів, відібраних селекційною комісією.

Презентація проектів Work in progress – це представлення продюсерами та режисерами відзнятого матеріалу повнометражних фільмів на стадії постпродакшн: завершення яких заплановане у 2017-2018 рр. Для демонстрації в рамках Work in progress селекційна комісія Одеського МКФ відбирає 10 проектів ігрових та документальних повнометражних фільмів.

Заявки на участь приймаються з 17 квітня до 31 травня включно (Work in progress, Пітчинг). Список фіналістів-учасників буде опублікований на сайті 26 червня. Film Industry Office (Work in progress і Пітчинг) відбудеться з 18 до 21 липня.