ОМКФ вперше запускає проект Odesa IFF ScripTeast Series Projects
Одеський міжнародний кінофестиваль вперше запускає Odesa IFF ScripTeast Series Projects, в рамках якого відбудеться пітчинг проектів телесеріалів. Заявки на участь приймаються до 25 червня включно.

Odesa IFF ScripTeast Series Projects – це конкурс телесеріалів, що організовує Одеський міжнародний кінофестиваль за підтримки Star Media, найбільшої міжнародної кінокомпанії України, та ScripTeast, європейської програми підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, запровадженої Незалежною кінофундацією.

Для участі у пітчингу буде представлено від 4 до 6 найкращих проектів телесеріалів, написаних сценаристами східно- та центральноєвропейського походження. Також у конкурсі можуть брати участь проекти, що належать продакшнам, зареєстрованим у одній з країн Східної та Центральної Європи. Проект, що подається на участь у Odesa IFF ScripTeast Series Projects, повинен бути оригінальним та потенційно цікавим для міжнародного глядача. Із деталями щодо заповнення заявки та надання документів для участі у Odesa IFF ScripTeast Series Projects можна ознайомитися у розділі "Кіноіндустрія". Відбір проектів здійснюється комісією, призначеною ОМКФ, Star Media та ScripTeast.

Результати відбору будуть оприлюднені 3 липня, а відібрані проекти – представлені телепровайдерам, дистриб’юторам, ко-продюсерам 19 липня в рамках ділового майданчика Film Industry Office. 

Журі пітчингу Odesa IFF ScripTeast Series Projects складається з представників ScripTeast, Star Media та ОМКФ. Приз - комплекс послуг постпродакшн на суму 10 тисяч доларів від компанії Star Media.

ScripTeast – європейська програма підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, організована Незалежної кінофундацією. Star Media – один із лідерів у виробництві та дистрибуції кіно- та телефільмів, теленовел та серіалів, телевізійних програм і докудрам, які успішно транслюються на провідних телеканалах України та за кордоном.

Нагадуємо, що 8-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 22 липня.