На Одеському міжнародному кінофестивалі відбувся iClub (Investors Club)
Investors Club – це закритий бізнес-захід, який відбувся 21 липня в рамках ділової програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Подія стала можливою завдяки підтримки венчурного фонду TA Ventures, «ТАСКОМБАНК» та IL Decameron Clubhouse Odessa

Заключний захід в межах ділової секції - iClub (Investors Club) - комунікаційна платформа №1 для культурних та бізнес-еліт України, організована з метою ефективного нетворкінгу, пошуку нових можливостей для інвестицій та розвитку бізнесу. Подія стала можливою завдяки підтримки венчурного фонду TA Ventures, «ТАСКОМБАНК» та IL Decameron Clubhouse Odessa

Захід розпочала зі вступного слова Президент ОМКФ Вікторія Тігіпко, яка зазначила: «Головною темою заходу є інновації, нові технології та розвиток». Після чого короткий вступ до теми першого блоку - спеціальної доповіді «Прецизійна медицина – здорове і довге життя для кожного» - зробив модератор Джеймс Пейр - провідний експерт у біології стовбурових клітин, співзасновник Apollo Ventures (антистаріння, геронтологія). Спікером блоку виступив Річард Баркер, директор «Центру розвитку сталих медичних інновацій (CASMI)», екс-генеральний менеджер бізнесів компанії ІВМ в галузі охорони здоров’я та керівник європейської практики охорони здоров’я McKinsey. Він розповів про унікальні розробки в галузі генної інженерії, а також про програму «100 000 геномів Великої Британії», яка допомагає зрозуміти більше про рідкісні хвороби та розвиток генетичної терапії, зокрема, про можливе введення її в найближчому майбутньому для лікування таких хвороб як діабет. Також Річард Баркер торкнувся теми альтернативних способів лікування рака через вплив на стовбурові клітини. Він розповів, що шляхом стимулювання стовбурових клітин можна віддалити процес старіння організму та вікові захворювання. «Все це робиться для того, щоб усі ми змогли у віці 120-ти років займатися йогою на пляжі», - на завершення пожартував спікер.

Другий блок програми - Панельну дискусію: «Hard talk: Challenges. Business. Ukraine» відкрила Вікторія Тігіпко. Модератором виступив журналіст, письменник та телеведучий Дмитро Гордон. Спікерами дискусії стали: Сергій Тігіпко, голова наглядової ради «ТАКСОМБАНК», Олена Кошарна, співзасновник і генеральний директор Horizon Capital, та Олександр Соколовський, засновник компанії «Текстиль-Контакт», президент Всеукраїнського об’єднання роботодавців «Укрлегпром». Передаючи слово Сергію Тігіпко, Дмитро Гордон сказав: «В умовах непередбачуваності подальших подій, хотілося б почути думку тих, хто не боїться інвестувати». Відповідь не змусила довго на себе чекати. «Коли ви зможете самі собі сказати «я- український бізнесмен, я не збираюся звідси їхати», саме тоді ви почнете інвестувати. Я живу в Україні та продовжуватиму робити бізнес тут, я не зважаю на обставини та шукаю нові ринки для розвитку бізнесу» - сказав Сергій Тігіпко. «Якщо думатимемо, що ми не є спроможними підняти країну, то саме так і буде. Бізнес герої – серед нас, віримо в себе, розвиваємо та розвиваємося разом, тільки в обєднанні є наша сила!», – додала Олена Кошарна.

Спікери дискутували щодо можливих пріоритетів розвитку бізнесу в умовах поточної кризи, незахищеності та ризиків інвесторів в  Україні, необхідних змін для покращення інвестиційного клімату в нашій державі і наголосили на тому, що зміни – це завжди нові можливості, і порадили всім, а особливо молоді, не втрачати жодного шансу.

Третій, заключний, блок програми, який особисто модерувала Президент ОМКФ Вікторія Тігіпко, почався з представлення режисера Сергія Лозниці. Режисер розказав про початок свого творчого шляху і труднощі у становленні себе як режисера. «Ти маєш усвідомлювати, що кожен кадр, кожна склейка при монтажі – це все і є тим, що ти хотів сказати, тим, як це можуть трактувати глядачі. Це – твоя моральна відповідальність», - наголосив він. Далі Сергій Лозниця акцентував на необхідності національного кінематографу та показу українських стрічок за кордоном. Окрему частку keynote зайняла тема державного фінансування в кіноіндустрії. Детально була розібрана тема освітніх програм для молоді та можливостей підвищення кваліфікації вже працюючого персоналу – кіношкіл, майстер-класів, лекцій. «Яким би талановитим ти не був, якщо ти не маєш команди, доброї, відповідальної, професіональної – в тебе нічого не вийде», - наголосив режисер.

По завершенню блока слухачів було запрошено на фуршет від Box Catering та коктейлі від офіційного спонсора ОМКФ-2017 ТМ АRАRАТ на відкритому майданчику у IL Decameron Clubhouse Odessa, що є офіційним партнером Одеського кінофестивалю. Це дало можливість продовжити розмову у неформальній обстановці. Атмосферу вечора створювали Юлія Запорожець, колектив «Джуліноза», ведучий радіо «Аристократи» ді-джей Влад Фісун та саксофоніст гурту «Атомік сімао» Нік Шостав.

Нагадаємо, що захід став можливим за підтримки партнерів та спонсорів ТA VENTURES, «ТАСКОМБАНК», IL Decameron Clubhouse Odessa, ТМ АRАRАТ, VINTAGE, Panorama, сімейна клініка Ameda, ODESSA REVIEW.