LITKOVSKAYA – офіційний дизайнер 8-го ОМКФ
Офіційним дизайнером 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, що відбудеться з 14 до 22 липня, стане український бренд LITKOVSKAYA.

Цього року Президент Одеського кінофестивалю Вікторія Тігіпко з’явиться на урочистих церемоніях відкриття та закриття 8-го ОМКФ і на інших заходах фестивалю у вбранні від Лілії Літковської – хедлайнера української моди, засновника бренду LITKOVSKAYA. Окрім образів на Одеському кінофестивалі, дизайнер також створить ексклюзивне вбрання Вікторії для урочистої церемонії вручення нагород Першої Національної Кінопремії, яка відбудеться у Києві 20 квітня.

«Лілія Літковська – одна з найвідоміших українських дизайнерів, яка створює актуальні та мінімалістичні колекції, - каже Президент Одеського кінофестивалю Вікторія Тігіпко. – Вона – візіонер української моди, а її бачення дуже часто випереджає fashion-тренди. Це перегукується з головною місією Одеського кінофестивалю, адже ми також презентуємо глядачам найактуальніші й найексклюзивніші прем’єри кращих фільмів, які після цього стають справжніми кінохітами. Емоції, що бренд LITKOVSKAYA дарує своїми колекціями, можна порівняти із натхненням, яким ми заряджаємося під час перегляду гарного інтелектуального кіно: за зовнішньою простотою форми та мінімалістичністю відчувається, що у кожному образі, як і в чудовому фільмі, закладено безліч багатогранних сенсів та новаторських ідей».

У 2009 році український дизайнер Лілія Літковська запустила незалежний лейбл LITKOVSKAYA та стала лауреатом премії «Кращий дизайнер жіночого одягу» за версією ELLE Style Awards. У 2013 році бренд LITKOVSKAYA увійшов до списку Vogue Talents – 200 найперспективніших молодих дизайнерів світу (за версією Vogue Italia). На сьогодні LITKOVSKAYA є найвідомішим українським брендом за межами країни, а її вироби можна придбати у провідних модних магазинах світу, серед яких L’Eclaireur, Helen Marlen Mandarin Kiev, TSUM Moscow, Rare Market, Selfridges та інші. LITKOVSKAYA – це мінімалістичний лейбл з характерним міським відтінком, орієнтований на жінок з незалежним та сміливим відчуттям стилю.

«Мене завжди надихав кінематограф. LITKOVSKAYA не має жодної колекції, на яку б не вплинув певний фільм, не став би частиною натхнення. Бути офіційним дизайнером Одеського кінофестивалю – це для мене новий та захопливий досвід. Особливо зважаючи на те, що він обєднує дві мої великі пристрасті – моду та кінематограф», – каже Лілія Літковська.

Нагадаємо: раніше стало відомо, що членом журі Міжнародної конкурсної програми Одеського кінофестивалю стане українська акторка Римма Зюбіна.