Останній день прийому заявок
Сьогодні закінчується подача фільмів на участь у конкурсних програмах 8-го ОМКФ

До участі у Міжнародній конкурсній програмі приймаються тільки повнометражні фільми високої художньої якості, орієнтовані на масового глядача («арт-мейнстрім») і завершенні після 1 січня 2016, прем'єри яких не відбулися на території України на момент початку фестивалю.

У Національну конкурсну програму відбираються стрічки будь-якого жанру та будь-якої тривалості українського виробництва або копродукції з України, завершенні після 1 січня 2016 року.

До участі у Конкурсі документальних європейських фільмів приймаються повнометражні документальні фільми, які були зняті повністю або в копродукції при мажоритарній частці компаній з таких країн: Україна, Німеччина, Великобританія, Франція, Італія, Іспанія, Данія, Польща, Нідерланди, Швеція, Бельгія, Ізраїль, Австрія, Фінляндія, Норвегія, Ірландія, Швейцарія, Чехія, Угорщина, Ісландія, Греція, Росія, Хорватія, Естонія, Румунія, Болгарія, Словаччина, Сербія, Боснія та Герцеговина, Республіка Білорусь, Словенія, Португалія, Туреччина, Люксембург, Македонія, Грузія, Вірменія, Литва, Кіпр, Албанія, Косово.

З правилами та процедурою подачі заявки можна ознайомитися на офіційному сайті ОМКФ у розділі регламент. Онлайн-форми для подачі заявок відкриті з 10 грудня 2016 року.

Селекція фільмів в конкурсні програми здійснюється відбірковою комісією, до якою входить програмна дирекція фестивалю.
Нагадаємо, що 8-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 14 до 22 липня.