Ейдан Тернер стане членом журі 8-го ОМКФ
Ірландський актор Ейдан Тернер увійде до складу журі Національної конкурсніої програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Акторська кар’єра Тернера почалася в Ірландському національному театрі “Abbey” у 2004 році. У 2008-ому Тернер дебютував з головною роллю у фільмі “Тривога” (режисер Жерар Стембрідж). Крім того, Тернер знімався в таких серіалах: “Відчайдушні романтики”, “Тюдори”, “І нікого не стало”, “Полдарк”, “Бути людиною”. Всесвітньо відомим актор став після ролі гнома Кілі у трилогії режисера Пітера Джексона “Хоббіт”.

У 2014 році актор став переможцем Empire Awards у номінації “Найкращий чоловічий дебют” за роль у фільмі “Хоббіт”. Тернер – двічі лауреат премії Broadcasting Press Guild Award у номінації “Прорив року” за участь у серіалах “І нікого не стало” та “Полдарк”, а також премії National Television Awards за роботу в серіалу “Полдарк”.

З 2014 року Ейдан Тернер – постійний гість Одеського міжнародного кінофестивалю. Цього року актор став обличчям промо-відео 8-го ОМКФ.

“Мені хочеться приїжджати до Одеси знову й знову… Я одразу відчув серцебиття і пульс цього міста”, - сказав актор під час свого майтсер-класу для Літньої Кіношколи в рамках ОМКФ-2014. На Одеському міжанродному кінофестивалі-2017 Ейдан Тернер увійде до складу журі Національної конкурсної програми.

Раніше стало відомо, що Римма Зюбіна, Крістіан Петцольд, Сібель Кекіллі, Наталі Ворожбіт та Роман Бондарчук стануть членами журі 8-го ОМКФ, що відбудеться з 14 до 22 липня. Ім’я Голови журі буде відоме пізніше.