Зимовий кіноринок, день другий
16 грудня в київському кінотеатрі «Оскар» свою роботу продовжив Зимовий кіноринок 7-го Одеського міжнародного кінофестивалю - ключова подія в українській кіноіндустрії.
Зимовий кіноринок, день перший
15 грудня у київському кінотеатрі «Оскар» стартував Зимовий кіноринок 7-го Одеського міжнародного кінофестивалю, найважливішиц комунікаційний майданчик для представників кіноіндустрії.
Прийом заявок у конкурсні програми відкритий
8-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться 14-22 липня 2017, розпочинає відбір фільмів у конкурсні програми. Заповнити онлайн-форму заявки на офіційному сайті ОМКФ можна з 10 грудня 2016 до 10 квітня 2016.
Фільм «Море у вогні» на виставці «Як тебе звати?»
10 грудня в 18:00 у рамках виставки «Як тебе звати?» в «Мистецькому арсеналі» відбудеться показ фільму-володаря «Золотого ведмедя» Берлінського кінофестивалю 2016 «Море у вогні» італійського режисера-документаліста Джанфранко Розі. Організатор показу - Одеський міжнародний кінофестиваль.
Програма Зимового Кіноринку
Объявлена программа Зимнего Кинорынка Одесского кинофестиваля. Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю пройде з 15 по 16 грудня в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ "Gulliver", пл. Спортивна, 1а)
Український фокус на кіноринку Сonnecting cottbus
Одеський міжнародний кінофестиваль спільно з Державним агентством України з питань кіно та за підтримки компанії Солар Медіа організував в рамках Сonnecting cottbus, ринку копродукції Східної та Західної Європи кінофестивалю в Котбусі - український фокус.