У Києві відбувся Зимовий кіноринок ОМКФ
14 и 15 декабря в столичном кинотеатре «Синема Сити» состоялся Зимний кинорынок ОМКФ - ключевое событие в украинской кинотеатральной индустрии.
Прийом заявок на ОМКФ-2016 відкрито!
6-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який пройде 10-18 липня 2015, розпочинає відбір фільмів в конкурсні програми. Заповнити онлайн-форму заявки на офіційному сайті ОМКФ можна до 10 квітня 2015.
Зимовий кіноринок ОМКФ 2015
14-16 грудня у столичному кінотеатрі «Сінема Сіті» (вул. Антоновича (Горького), 176) відбудеться Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю.
Професійна подія у сфері кіноіндустрії змінює локацію та дати проведення.
Зимовий кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю пройде 14 -15 грудня у кінотеатрі «Сінема Сіті» (Київ, ТРЦ Ocean Plaza, вул.Горького, 176). Всі попередньозаплановані заходи відбудуться в повному обсязі.
«Мустанг», фільм-тріумфатор 6-го ОМКФ, покажуть на «Молодості»
У позаконкурсній програмі 45-го київського МКФ Молодість покажуть фільм «Мустанг», що отримав Гран-прі та Приз за кращу режисуру 6-го Одеського міжнародного кінофестивалю в липні.
ОМКФ на КіноКухні
10 - 11 жовтня в Києві пройде КіноКухня - фестиваль про те, як готується кіно і що відбувається за кадром. На стенді Одеського міжнародного кінофестивалю можна буде побувати в режисерському кріслі і взяти участь у розіграші фестивальних абонементів на ОМКФ- 2016.