Одесский кинофестиваль представляет конкурсную программу короткого метра ОМКФ digital
В короткометражную конкурсную программу первого в Украине онлайн-кинофестиваля ОМКФ Digital, который пройдет при поддержке ТМ Stella Artois, было отобрано 24 фильма со всего мира. С 1 по 31 января 2015 года на MEGOGO зрители смогут оценить фестивальную подборку короткого метра разных жанров, тем и стилей, а также самостоятельно выбрать тройку лучших.
Другий день Зимового Кіноринку: Панельні дискусії на тему українського кіновиробництва
У другий день роботи Зимового кіноринку відбулась панельна дискусія з представниками української кіноіндустрії щодо перспектив виробництва та прокату українського фільму. Було розглянуто кейси успішних в прокаті українських фільмів і намічено можливі лінії співпраці кінематографістів з телеканалами та держструктурами.
Зимовий кіноринок 2014: День перший
10 грудня в кінотеатрі «Київ» відкрився Зимовий кіноринок - ключова подія в українській кінотеатральній індустрії. У перший день основним фокусом стали дистриб'юторські презентації проектів першої половини 2015 року.
Одеський міжнародний кінофестиваль 2015: прийом заявок відкрито!
6-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який пройде 10-18 липня 2015, розпочинає відбір фільмів в конкурсні програми. Заповнити онлайн-форму заявки на офіційному сайті ОМКФ можна до 10 квітня 2015.
Зимовий кіноринок стартує в Києві наступного тижня
10 і 11 грудня 2014 в столичному кінотеатрі «Київ» вдруге пройде Зимовий кіноринок - професійна подія в сфері кіноіндустрії.
Польсько-українська зустріч у Варшаві
17 жовтня в столиці Польщі в рамках Варшавського кінофестивалю відбулася польсько-українська зустріч, спрямована на зміцнення контактів і співробітництва країн у сфері кіноіндустрії.