ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ!
Дорогі друзі! Одеський міжнародний кінофестиваль вітає вас із Різдвом і Новим роком. Нехай Різдво буде радісним, а Новий рік принесе процвітання! До зустрічі в Одесі 12-20 липня 2013!
ФІЛЬМИ ОМКФ В РЕЙТИНГАХ НАЙКРАЩИХ: TIME, ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС, НАГОРОДИ ГОЛІВУДУ
Фільми, представлені на ОМКФ, продовжують завойовувати нагороди і займати перші місця у різноманітних рейтингах по всьому світу.
НА МАЛЬТІ ВРУЧИЛИ ЄВРОПЕЙСЬКІ "ОСКАРИ"
Фільм "Любов" Міхаеля Ханеке став найтитулованішою стрічкою року за версією Європейської кіноакадемії. Він зібрав найвизначніші нагороди і став найкращим у категоріях "Європейський фільм", "Європейський режисер" (Міхаель Ханеке), "Європейська актриса" (Емманюель Ріва), "Європейський актор" (Жан-Луї Трентиньян). Українська прем'єра фільму відбулася у липні на Одеському міжнародному кінофестивалі.
ОМКФ НА ВРУЧЕННІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ОСКАРА
У цю суботу, 1-го грудня, на острові Мальта відбудеться вручення Європейського Оскара. Членами Європейської кіноакадемії, які голосуванням визначають номінантів та переможців, також є два представники Одеського кінофестивалю - директор ОМКФ Денис Іванов і арт-директор ОМКФ Алік Шпилюк.
"ЗЛАМАНІ" - ФІЛЬМ-ВОЛОДАР ГРАН-ПРІ ОМКФ - ВИХОДИТЬ В УКРАЇНСЬКИЙ ПРОКАТ
У четвер, 22 листопада, в український прокат виходить фільм «Зламані» - тонка драма, що отримала 8 номінацій на «британський Оскар» - премію BAFTA і Гран-прі 3-го Одеського міжнародного кінофестивалю.
ОДЕСЬКИЙ КІНОФЕСТИВАЛЬ ЗАСНОВУЄ НОВИЙ ПРИЗ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО КІНО
Одеський міжнародний кінофестиваль, минулого року заснувавши першу в Україні Національну кінопремію, у 2013 році впроваджує нову нагороду для українського кіно - Приз за найкращий короткометражний фільм.