Акредитація

ВИДИ АКРЕДИТАЦІЇ:

АКРЕДИТАЦІЯ ДЛЯ КІНОЛЮБИТЕЛІВ

Глядацькі акредитації надають доступ до більшості фестивальних заходів, що проходять протягом 9-ти фестивальних днів:

Доступ на всі офіційні кінопокази, майстер-класи і творчі зустрічі з гостями фестивалю протягом 9-и фестивальних днів

Першочерговий доступ на всі офіційні кінопокази, творчі зустрічі з гостями фестивалю та майстер-класи, а також запрошення на офіційні церемонії відкриття та закриття кінофестивалю

АКРЕДИТАЦІЯ ДЛЯ КІНОПРОФЕСІОНАЛІВ

Професійна акредитація надає доступ до більшості фестивальних кінопоказів, а також можливість відвідати спеціалізовані презентації та дискусії, присвячені питанням розвитку кіногалузі:

Професійну акредитацію можуть отримати продюсери, дистриб'ютори, баєри, відбірники кінофестивалів, представники кінематографічних установ, кіновиробники, world sales-агенти та представники обслуговувальних кінокомпаній

До участі в кіноринку запрошуються представники дистриб'юторських компаній, кінотеатрів і кінотеатральних мереж, а також компанії, що надають обладнання для кінотеатрів та інші види послуг для кіноіндустрії.

АКРЕДИТАЦІЯ ПРЕСА

Акредитація для журналістів, ЗМІ, фотографів, відеооператорів, технічних працівників.

Прес-акредитація надає доступ до більшості фестивальних кінопоказів та на прес-конференції, також надає можливість оформлення запитів на індивідуальні та гуртові інтерв'ю з гостями фестивалю. У зоні прес-центру передбачена зона для роботи журналістів з високошвидкісним інтернетом і робочими місцями.

З 10 липня Ви зможете отримати акредитаційний бейдж  у Службі акредитації, яка розташовується в Одеському академічному театрі музичної комедії імені М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Службовий вхід, навпроти стадіону «Спартак».
 
Графік роботи:
 
10-13 липня - з 10:00 до 19:00
14 липня - з 9:00 до 15:00 
15-21 липня - з 10:00 до 19:00
22 липня - с 10:00 до 15:00
 
14 і 22 липня в день відкриття / закриття служба акредитації працює до 15:00.