Програма

ХОЛОДНА ВІРА. ПРОГРАМА ПОДІЙ

Виставка «Холодна віра» буде супроводжуватись освітньою програмою: лекціями та зустрічами з людьми зі світу кіно, які зможуть з різних сторін пояснити, чому ми все-ж таки віримо кінематографу та у кінематограф. Виставка пройде з 16 до 27 липня

Програма подій:

16 липня, неділя, 16:00

Лекція Андрія Алферова

«Кіно. Дивитись, щоб вірити, чи вірити, щоб дивитись»
Вхід вільний

Андрій Алферов – кінознавець, кінокритик, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI). Телеведучий, має великий досвід роботи в різних медіа. Серед іншого був головою кіноредакціі 1+1 Media, автором і ведучим програми «Підпільна імперія» на 1+1, проекту «3stv/Movies»; автор і ведучій проекту «Кіно з Алферовим» на Радіо Вісті. Кінооглядач Officiel Hommes. Разом із Павлом Гудімовим є куратором мультимедійного виставкого проекту «Тіні забутих предків» (до 50-го ювілею шедевру Сергія Параджанова). Продюсер. Працював разом із режисером Кирилом Сєрєбренніковим. Автор і ведучий шоу «Кінематограф про мене” в Fedoriv HUB.  

17 липня, понеділок, 16.00

Творча зустріч із Володимиром Яценком (продюсером) та Ярославом Лодигіним (режисером фільму «Ворошиловград»)
Вхід вільний

19 липня, середа, 16.00

Лекція Надії Заварової
«Говіркий Великий Німий: як німе кіно завоювало любов глядачів»
Вхід вільний

Надія Заварова – кінознавець, кінокритик, редактор розділу «Кіно» журналу cultprostir.ua. Програмний координатор і селекціонер міжнародних кінофестивалів. Автор численних публікацій у вітчизняній і зарубіжній пресі, присвяченій питанням історії та теорії кіно. У сферу наукових інтересів входить вивчення Золотого століття Голлівуду, італійського кіно і проблем розвитку сучасного кінематографа.

21 липня, п’ятниця, 16.00

Public Talk із Марисею Нікітюк
«Знімати тільки те, що подобається. Територія ризику»
Вхід вільний

Марися Нікітюк – сценаристка, режисерка короткометражних фільмів. Пише кіносценарії, новели, повісті, п'єси. Є автором сценаріїв до фільмів: «Ґауді», «Алкоголічка», «Янгол смерті», «Листопад», «Сашинька», «Мама-попінз», «Чума», «Посилка», «Яблука», «В деревах», «Мандрагора». Повнометражні проекти: «Коли падають дерева», «Сансара. Сон метелика», «Брат Олень». Фільми за сценаріями Марисі Нікітюк брали участь у престижних міжнародних фестивалях у Локарно, Клермон-Феррані, у «Золотому абрикосі», Одеському МКФ та інших. У квітні 2016 року випустила власну книгу «Безодня (історії судного дня).

Програма АРТ-ОМКФ відбувається за підтримки Фонду культурної дипломатії UART.